Cambridge - egzaminy

#2016-03-10 05:16:27 

pastuch_elektryczny

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Ełk

Wiek: 31

Mimo, że jestem już po maturze, a od dawna interesowały mnie języki obce, postanowiłem coś z tym zrobić. W szkole nie za bardzo nauczyciele potrafili przekazać informacje z języka angielskiego więc po wyjściu z liceum na za dobrze władałem tym językiem, ale skoro na naukę nigdy nie jest za późno, postanowiłem rozwijać swoją pasję samodzielnie. Sporo się uczyłem przerabiając materiały z książek wydawnictwa Cambridge, Oxford czy Longman. Po pół roku ogłaszam, że za tydzień mam egzamin Cambridge FCE i jestem przekonany, że bez problemów sobie z nim poradzę. Oczywiście nie uczyłem się specjalnie pod egzaminy, ale skoro Cambridge English jest tak ceniony w firmach i na studiach zagranicznych na całym świecie to postanowiłem zdobyć taki certyfikat. Naturalnie chcę mierzyć wyżej i za rok czy dwa podejść do egzaminu Cambridge CAE. Pochwalcie się jakie wy macie osiągnięcia na polu lingwistycznym.

#2016-03-10 05:30:05 

lubiąca_wino

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Urszulin

Wiek: 31

Hej, podoba mi się Twoja determinacja. Sama nie posiadam żadnych certyfikatów językowych choć mój angielski jest całkiem dobry. Brakuje trochę czasu na przygotowanie się do takiego egzaminu. Ciągle praca i dom.
#2016-03-10 06:42:31 

Uninvited

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Miechów

Wiek: 50

Cze, mam certyfikat Cambridge English od roku. Przydał mi się szczególnie gdy się starałem o wizę do Anglii bo wyjeżdżałem tam do pracy. Teras sam zakładam firmę w UK i informuję wszem i wobec, że nauka języków to podstawa w dzisiejszym świecie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015