Cambridge - egzaminy

#2016-03-10 05:16:27 

pastuch_elektryczny

Użytkownik

Mimo, że jestem już po maturze, a od dawna interesowały mnie języki obce, postanowiłem coś z tym zrobić. W szkole nie za bardzo nauczyciele potrafili przekazać informacje z języka angielskiego więc po wyjściu z liceum na za dobrze władałem tym językiem, ale skoro na naukę nigdy nie jest za późno, postanowiłem rozwijać swoją pasję samodzielnie. Sporo się uczyłem przerabiając materiały z książek wydawnictwa Cambridge, Oxford czy Longman. Po pół roku ogłaszam, że za tydzień mam egzamin Cambridge FCE i jestem przekonany, że bez problemów sobie z nim poradzę. Oczywiście nie uczyłem się specjalnie pod egzaminy, ale skoro Cambridge English jest tak ceniony w firmach i na studiach zagranicznych na całym świecie to postanowiłem zdobyć taki certyfikat. Naturalnie chcę mierzyć wyżej i za rok czy dwa podejść do egzaminu Cambridge CAE. Pochwalcie się jakie wy macie osiągnięcia na polu lingwistycznym.

#2016-03-10 05:30:05 

lubiąca_wino

Użytkownik

Hej, podoba mi się Twoja determinacja. Sama nie posiadam żadnych certyfikatów językowych choć mój angielski jest całkiem dobry. Brakuje trochę czasu na przygotowanie się do takiego egzaminu. Ciągle praca i dom.
#2016-03-10 06:42:31 

Uninvited

Użytkownik

Cze, mam certyfikat Cambridge English od roku. Przydał mi się szczególnie gdy się starałem o wizę do Anglii bo wyjeżdżałem tam do pracy. Teras sam zakładam firmę w UK i informuję wszem i wobec, że nauka języków to podstawa w dzisiejszym świecie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015