Czy na zakupowych torbach papierowych można zamawiać nadruki?

#2016-09-20 22:01:34 

małżowinka

Użytkownik

Czy na torbach z papieru, takich najzwyklejszych do pakowania np ubrań w droższych sklepach można zamawiać własny nadruk? Mam na myśli logo. Jeśli tak to ile mniej wiecej to kosztuje i gdzie szukać najlepszej oferty pod wzgledem jakości i ceny? Pozdrawiam i dziekuje.
#2016-09-21 00:00:14 

KnurOpasly

Użytkownik

Nie wiem o co chodzi. Skoro widziałaś torby z nadrukami to logiczne ze da sie zrobic takie nadruki na innych. Wystarczy tylko znaleźc firme ktora sie tym zajmuje i ma dobre opinie. Ot cała filozofia.
#2016-09-21 00:13:28 

małżowinka

Użytkownik

No dobrze, ale jeśli jest to technologia niedostępna, albo opłcalna tylko przy zakupie miliona torebek to pozostanie poza moim zasięgiem. Z tego powodu prosze o wiecej ifnromacji na ten temat od kompetentnych osób znajacych sie na rzeczy.
#2016-09-21 01:52:11 

orzechowa_deska_klozetowa

Użytkownik

Jeśli szukasz niedrogich papierowych torebek z nadrukami to polecam kupić prosto od producenta Doma Pak. Mają bardzo konkurencyjne ceny za produkty o wiele lepszej jakości. Coś o tym wiem bo zamawiałam już naprawdę od wielu dostawców i producentów, ale tak dobrze wykonanego produktu nie dostałam nigdzie. Nie wiem co mogłoby cie zainteresoac ale są mocne, trzeba się nieźle postarać żeby ją przedrzeć, nadruki są widoczne i w bardzo wysokiej rozdzielczości. Pytaj to bede odpowiadac, pzdr
#2016-09-21 04:07:14 

małżowinka

Użytkownik

Nawet nie wiem o co mam pytać, ale dziekuje za nazwe firmy i opinie. Moze ktos jeszcze chcialby mi pomóc?
#2016-09-21 06:30:17 

miód_z_ucha

Użytkownik

Ja też zamawiałem ostatnio w tej firmie. To moje pierwsze zamówienie wiec za dużo powiedzieć nie mogę, ale sam produkt rzeczywiście jest o wiele lepiej wykonany, solidny i trwały. Co do ceny to również wychodzi to lepiej niż u moich starych dostawów. Póki co jestem bardzo zadowolony i na pewno kolejne zamówienei także zrobię u nich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015