Jakie doniczki są najlepsze do drzewek?

#2016-09-23 02:09:55 

opalonatwarz

Użytkownik

Hejka, będę sadzić małe drzewka. Chciałabym je mieć w donicach. Mam w domu duży wysoki hol i zima bym je tam postawiła, ale latem mogłabym je wyciągać na dwór. Marzy mi się nawet taka palma. Tylko zastanawiam się jakie donice będą dobre do takich kwiatków? Wiem, ze nie każda donica wytrzyma napór ziemi i korzeni.
#2016-09-23 04:14:29 

grzechotka_dla_kotka

Użytkownik

Drzewka dobrze się czuja dużych plastikowych doniczkach. Warto je oczywiście obciążyć. Na spód daj kamienie, a potem dopiero ziemię. No i pamiętaj, ze każda roślina i]lubi inny typ ziemi. To jest w sumie najważniejsze.
#2016-09-23 05:38:19 

KnurOpasly

Użytkownik

Do drzewek najbardziej nadaje się duża donica. W sumie sam materiał nie jest tak istotny. Pomyśl też o kształcie, bo jak masz je przenosić to musi być ci poręcznie. Palmy lubią ciepło, wiec będziesz musiała zima podkręcić trochę ogrzewania, ale mam znajomych którym palmy w domu się trzymają, także wszystko jest możliwe.
#2016-09-23 07:42:53 

mariuszmarczak

Użytkownik

Drzewa iglaste dobrze się czują w wysokich doniczkach. Można je postawić na tarasie. Cały rok będą pięknie wyglądać. Ja osobiście lubię takie tarasy z donicami. Jakoś tak się przyjemniej na nich siedzi.
#2016-09-23 07:52:37 

opalonatwarz

Użytkownik

Dzięki, no to coś już wiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015