Młodzież na wakacje.. gdzie?

#2016-10-17 06:39:35 

miód_z_ucha

Użytkownik

Witam. Chciałbym zoranizować jakoś fajnie czas swoim dzieciom i bratankom. Bo tak się składa, że są wszczyscy w podobnym wieku i fajnie byłoby zorganizować im jakoś fajnie czas. Padła propozycja, zebymposzukal na internecie jakiegoś miejca, schronika, czy miejsca, gdzie można wyslacmlodziez tak, żeby mogli spedzic tam wyjątkowy, edukacyjny i rozwojowy czas. No wlasnie, latwo powiedzieć ale bynajmniej nie latwo takie cos znaleźć. Szukam od dluzej chwili i mam problem bo nie wiem co tak naprawdę szukac i gdzie to robic. Pomyslalem, ze może napisze tutaj bo jednak ktoś zawsze zaradny może odpisze i mi cos fajnego doradzi. Mogę liczyc na wasze podpowiediz? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
#2016-10-17 09:03:00 

lewe_płuco

Użytkownik

Ja często wysyłałem młodzież na wycieczkę szkolną, żeby mogli fajnie spędzić czas i właśnie nie dość, że trochę się rozerwać to też zbudować lepszą wieź w grupie. Polecam to miejsce, bo jestam tam wyjątkowy klimat i bardzo wiele osob które tam jeździ potwierdza, że to swietne miejsce. Bardzo polecam.
#2016-10-17 09:38:25 

mariuszmarczak

Użytkownik

Super są zielone szkoły nad morzem, bo można tam naprawdę wyjątkowo spędzić wakacje, czy jakiś tam okres czasu. Nie dość, że jest dostępny do naszego pięknego morza, to tak naprawdę jest tam mnóstwo rzeczy do roboty.. ;) bardzo polecam. Zobacz sobie dokładnie na tę ofertę i sam zdecyduj czy Ci się coś podoba. No ale tez skonsultuj się z tymi dzieciakami, bo to oni też warto żeby mieli cos do powiedzenia ;)
#2016-10-17 10:16:51 

pastuch_elektryczny

Użytkownik

Wejdź sobie na stronkę wakacjeok.pl i tam znajdziesz super informacje o różnych wyjazdach, schroniskach i ogólnie miejscach gdzie warto jechać itp. ja akurat skorzystałem z ich oferty i niezapomniane wakacje mam za sobą. Także jak dla mnie, pierwsza klasa jeśli chodzi o orgazniacje takich wyjazdów.
#2016-10-17 11:44:03 

jednanatysiąc

Użytkownik

Też właśnie szukam takiego miejsca i może podepnę się pod Twój temat.. w sumie te opcje co padły wyglądają bardzo interesująco ;) może się skuszę i coś wytestuję też ;) bo wygląda to bardzo ciekawie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015