Poszukuję ładnych rolet

#2016-10-18 04:40:29 

KnurOpasly

Użytkownik

No cześć ;) szukam jakiś fajnych rolet do domu. Nie mam jakiś wybitnych wymagań, chce na pewno żeby były ładne i w miarę tanie ;P jak wiecie gdzie mogę takie kupić, to dawajcie znać ;) przejrzę na pewno wszystkie oferty i na coś się zdecyduje. Także zapraszam do dyskusji w tym temacie ;)
#2016-10-18 06:57:53 

Uninvited

Użytkownik

Jeśli chodzi o rolety dzień noc ceny są jak dla mnie, takich rolet bardzo satysfakcjonujące i spokojnie je możesz wstawić wszędzie ;) moja znajoma, która naprawdę się zna na urządzaniu domu, poleciła mi ten sklep i faktycznie. Rolety i różne żaluzje w naprawdę super cenie mają ;)
#2016-10-18 08:11:58 

pastuch_elektryczny

Użytkownik

Hmm, mnie też interesują takie rolety cennik do nich znalazłem tutaj i faktycznie, wygląda to bardzo dobrze. Nie wiedziałem, że tak tanio można kupić takie rolety. Jak chodziłem po znanych sklepach (nie będę tutaj wymieniał jakich) to aż się za głowę łapałem jak drogo tak mieli. A tu proszę, np.: takie fajne rolety: http://www.zaluzje-rolety-warszawa.pl/rolety, można kupić naprawdę za małe pieniądze.. bardzo fajna stronka, musze koniecznie ją polecić wśród swoich znajomych ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015