Z czego robi się tarasy.

#2016-10-31 01:03:09 

KnurOpasly

Użytkownik

Byłem ostatnio na imprezie firmowej w jednym ze znanych hoteli. Jako, że pogoda była bardzo ładna dużą część z tego czasu spędziliśmy na zewnątrz na hotelowym tarasie. Co się tam działo nie będę opowiadał :), ale interesuje mnie jedno z czego robią te tarasy w hotelach. Bardzo mi się spodobał, a nie było kogo zapytać. Na pewno to nie jest drewno…
#2016-10-31 01:15:49 

mariuszmarczak

Użytkownik

Nie musisz pisać o tym co się tam dzialo, bo pewnie każdy się domysla :) Grzecznie jak znam życie to na pewno nie było. A co do tych desek tarasowych, to wydaje mi się, że pytasz o deski zrobione z kompozytów. To generalnie tworzywo z różnymi domieszkami,które jest bardzo wytrzymałe i idealnie nadaje się do tego celu.
#2016-10-31 03:54:24 

KnurOpasly

Użytkownik

No tak mi się wydaje, że to jakiś rodzaj tworzywa, ale nie miałem stycznosco z nim wczesniej, więc pytam. Własnie mam zamiar coś zrobić z moim ogrodem i tak się zastanawiam, czy to byłoby dobre rozwiązanie.
#2016-10-31 04:51:38 

opalonatwarz

Użytkownik

Witam wszystkich :)))) Z całą pewnością widziałes deski tarasowe wykonane z kompozytów, są one ostatnio bardzo modne. O ich zaletach można by dużo pisac, ale najważniejsze są informacje dotyczące wtrzmałości tego materiału. Praktycznie jest to materiał niezniszczalny, dlatego też w hotelach się go montuje.
#2016-10-31 07:07:13 

grzechotka_dla_kotka

Użytkownik

W hotelowych pomieszczeniach ruch jest bardzo duży i musza takie produkty stosować, bo w innym przypadku mają remonty co kilka miesięcy. Nie wyobrażam sobie, żeby tam tarasy mogły być wykonane z drewna. Po imprezie weselnej od razu trzeba by było taki taras zamknąć.
#2016-10-31 09:18:02 

KnurOpasly

Użytkownik

Heheh, pewnie tak…
#2016-10-31 11:58:04 

blitzkrieg

Użytkownik

Faktycznie to msi być wytrzymała kompozytowa deska tarasowa nadaje się do tego idealnie. Wzmacnia całą strukturę, która jest zbudowana w dużej częście z włókiem bambusowych. Sam bambus też jest przecież bardzo wytrzymały i często ląduje w różnych konfiguracjach w meblach.
#2016-10-31 14:04:40 

cmoknijmniewklopsa

Użytkownik

Inwestycja tego typu jest na wiele lat, a praktycznie można powiedzieć i na całe życie. Moda na kompozyt pojawiła się niedawno, ale będzie penie jeszcze przez długie lata aktualna
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015