Sklep z zabawkami dla dzieci

#2016-11-15 09:44:28 

opalonatwarz

Użytkownik

Witam! Jestem mamą trójki urwisów, które wyrosły z jednych zabawek, a więc potrzebne są następne. Cześć zabawek, którymi się już moje dzieci nie bawią oddaliśmy do domów dziecka i teraz, w nagrodę, przyszedł czas na uzupełnienie braków i zakup nowych zabawek. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie to zrobić?
#2016-11-15 10:04:11 

grzechotka_dla_kotka

Użytkownik

A jakieś konkretne zabawki Cię interesują? Coś szczególnie fascynuje Twoje dzieci i o czymś bardzo marzą? Byłoby łatwiej znać ich preferencje itp., wtedy łatwiej będzie nam znaleźć odpowiedni sklep z zabawkami dziecięcymi dla pani pociech.
#2016-11-15 10:30:11 

opalonatwarz

Użytkownik

Dziewczynki jak to dziewczynki to głównie lalki, teraz już nie takie, które wożą w wózkach, a bardziej barbie, oczywiście modnie ubrane i ładne. A synek bardzo polubił sklejanie modeli, dostał jeden ostatnio na urodziny i bardzo mu się to spodobało, i teraz chciałby coś jeszcze sobie móc stworzyć.
#2016-11-15 13:17:39 

grzechotka_dla_kotka

Użytkownik

W takim razie bardzo polecam Ci zajrzeć tutaj: http://dozabawy.com/155-modele-plastikowe-do-sklejania. W tym sklepie znajdziesz ogromny wybór różnego rodzaju modeli do sklejania. Plastikowe i metalowe, wyścigówki i auta wojskowe – czego tylko dusza zapragnie. Mój syn też bardzo się tym interesuje i nowe modele kupujemy tylko tutaj. No a lalki barbie dla córek też tam znajdziesz jak tylko wejdziesz w odpowiednią zakładkę, akcesoria i dodatkowe ubranka też. Także wszystko pod ręką, w jednym miejscu i w dodatku online :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015