Gdzie w Poznaniu tanio zaprojektować ulotki?

#2017-01-04 02:08:49 

rybak_bez_sieci

Użytkownik

Szukam namiaru na jakas firme z Poznania, ktora projektuje ulotki. Chodzi mi o zaprojektowanie samej szaty graficznej, bo tresc juz sam jakas sobie wymysle. Oczywiscie zalezy mi na cenie i na szybkim zrealizowaniu zlecenia. Mozecie kogos polecic?
#2017-01-04 03:06:46 

opalonatwarz

Użytkownik

Sprawdzałeś w drukarni Akcygraf? Z tego co wiem, oni mają studio graficzne i zajmują się projektowaniem różnych materiałów reklamowych. Nie wiej, jakie są u nich ceny, ale jak zadzwonisz to na pewno powiedzą, ile będzie kosztować to, co cię interesuje.
#2017-01-04 03:40:05 

rybak_bez_sieci

Użytkownik

Drukarnia zajmuje się projektowaniem grafiki? Wow!
#2017-01-04 05:56:14 

opalonatwarz

Użytkownik

A coś ty myślał?:) Dzisiaj drukarnie to takie mini agencje reklamowe. Zresztą jak nie wierzysz, to zajrzyj sobie na tę stronę http://www.studio.akcygraf.pl/studio-graficzne. Jak widzisz, sami piszą że mają studio graficzne, także zaprojektują dla Ciebie wszytko co potrzebujesz od ulotek po eleganckie zaproszenia Poznań jest na tyle duży, że pewnie znajdziesz tu więcej firm świadczących podobne usługi, dlatego podzwoń i popytaj, gdzie jest najtaniej.
#2017-01-04 07:36:06 

rybak_bez_sieci

Użytkownik

Widzisz, ja bym szukal po agencjach reklamowych i pewnie przeplacal. Dzieki za info.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015