Gdzie zlecić czyszczenie felg?

#2017-01-05 02:41:33 

opalonatwarz

Użytkownik

Hej wszystkim! Zastanawiam się nad tym, gdzie zawieźć auto, by porządnie wyczyścili mu felgi. Samochód nie jest mój, tylko chłopaka, a on narzeka, że są w coraz gorszym stanie. Co polecicie? Chciałabym, żeby samochodem zajął się specjalista.To jak? Poradzicie coś?
#2017-01-05 05:33:07 

KnurOpasly

Użytkownik

A z czego są felgi? Stalowe czy aluminiowe? Nie każdy warsztat świadczy usługi w ramach auto-detailingu. W naszym kraju tak naprawdę znają się na tym wyłącznie nieliczni, bo części tylko wydaje się, że się zna.
#2017-01-05 06:05:36 

opalonatwarz

Użytkownik

Felgi są aluminiowe. Czy to ma jakieś znaczenie? Pytam serio, bo osobiście nigdy samochodami się jakoś nie interesowałam. Chciałabym po prostu zrobić chłopakowi przyjemność, ale niekoniecznie tak, żeby potem miał ochotę mnie zabić :D
#2017-01-05 08:48:06 

KnurOpasly

Użytkownik

Tak, ma i to duże. Kiedy chcesz wyczyścić felgi aluminiowe, musisz naprawdę wiedzieć co robisz. Wymagają specjalistycznej pielęgnacji, żeby zachowywać długo swoją początkową atrakcyjność, że tak powiem. Żeby je wyczyścić, trzeba używać delikatnych preparatów, bo te, o działaniu zbyt agresywnym mogą je łatwo uszkodzić (dlatego polecam kontakt ze specjalistą – niczego absolutnie nie robić na własną rękę!). Możesz sobie zresztą poczytać o czyszczeniu felg tutaj: http://www.diamondcardetailing.pl/czyszczenie-felg.html. To link do stronki sprawdzonej firmy. Opieram się na własnym doświadczeniu – możesz do nich śmiało uderzać.
#2017-01-05 09:15:02 

mariuszmarczak

Użytkownik

Racja, podpisuję się wszystkimi kończynami! Ta firma uratowała życie mnie i mojemu samochodowi. Polecam po stokroć!
#2017-01-05 10:10:05 

opalonatwarz

Użytkownik

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Kurczę, chyba rzeczywiście przemyślę usługi tej firmy. No nic, dzięki Wam jestem na pewno bogatsza o podstawową wiedzę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015