Którego iluzjonistę z Warszawy polecacie?

#2017-01-15 20:18:33 

rybak_bez_sieci

Użytkownik

W naszej szkole podstawowej mamy niebawem święto patrona. Zawsze obchodziliśmy je hucznie dlatego też chcielibyśmy w tym roku skorzystać z usług jakiegoś dobrego iluzjonisty z Warszawy. Gdzie jednak mogę takiego znaleźć, który będzie potrafił zabawić podstawówkowiczów?
#2017-01-15 22:00:26 

małżowinka

Użytkownik

Fajna inicjatywa :) Większośc szkół jeśli zamawia takie atrakcje, to pewie na dzień dziecka, a to i tak nie zawsze. Zazwyczaj wtedy się robi jakiś dzien sportu, albo coś podobnego.
#2017-01-16 00:47:33 

pastuch_elektryczny

Użytkownik

W dniu sportu akurat nie ma nic złego, ale fakt, że brakuje tego typ uatrakcji, żeby dzieciaki nie tylko tą nauką żyły. Natomiast z doświadczenia wiem, że generalnie w Polsce działa jeden naprawdę dobry iluzjonista Warszawa jest tylko jednym z miast, w których wytsępuje. Jak wejdziesz na stronę http://mariuszczajka.pl/ to znajdziesz więcej informacji na temat jego występów i generalnie ofety.
#2017-01-16 02:08:45 

rybak_bez_sieci

Użytkownik

Rzeczywiście jest taki dobry i da sobie radę z dzieciakami?
#2017-01-16 04:40:19 

madzia28

Użytkownik

JA akurat też mogę polecić pana iluzjonistę Mariusza Czajkę, bo to człowiek, który ma doświadczenie na różnych imprezach, i dla dzieci i dla dorosłych, jak i bez ograniczeń wiekowych. Przede wszystkim ma chyba za sobą dziesięcioletnie doświadczenie, z tego co z nim rozmawiałam i należy do któregoś z ogólnopolskich stowarzyszeń iluzjonistów, które jest w światowej federacji. To chyba wiele mówi o człowieku, co nie?
#2017-01-16 07:00:38 

lewe_płuco

Użytkownik

A z innej beczki, a przyjmuje on zlecenia takie, że chodzi od stolika do stolika i zabawia gości? Bo mam powiedzmy taką konferencję, na której musimy urobić trochę potencjalnych partnerów, a wiadomo, jak się ic trochę zabawi, to będzie lepiej robić interesy ;)
#2017-01-16 07:57:12 

pastuch_elektryczny

Użytkownik

To się nazywa mikroiluzje i z tego co wiem, tym też się zajmuje :) My co prawda mieliśmy u niego zamówione iluzje sceniczne, ale później sam z własnej woli chodził i zabawiał gości przy stolikach :) Zresztą, nie będę Wam wszystkiego opowiadał :P Wejdźcie sobie na stronę, to wszystko będziecie tam mieli opisane.
#2017-01-16 08:50:43 

rybak_bez_sieci

Użytkownik

Ja już się znim umówiłem, dzięki wielkie za link i za polecenie, pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015