Jak długo stawia się drewniany plac zabaw?

#2017-02-06 05:32:46 

miód_z_ucha

Użytkownik

Czy ktoś się orientuję czy w trzy dni jestem w stanie postawić plac zabaw w ogrodzie. Zależy mi na czasie, bo przejżdża do mnie na dłużej brat z rodziną, czyli żoną i trójką dzieci, które muszą mieć jakieś miejsce do zabawy.
#2017-02-06 06:25:53 

KnurOpasly

Użytkownik

Plac zabaw to Ty postawisz w jeden dzień tylko musisz zamówić odpowiedni zestaw. Wtedy wystarczy tylko połączyć odpowiednie elementy i gotowe. Srpawa jest o tyle prosta, że do zestawu powinna być dołączona instrukcja.
#2017-02-06 08:11:32 

orzechowa_deska_klozetowa

Użytkownik

I tak jest w rzeywistości, z tym, że trzeba wiedzieć do jakiego producenta mieć zaufanie. Ja polecam oczywiście sprawdzonego dostawcę, które znajdziecie tutaj http://www.winnetoo.pl/ i wiem, że jego drewniany plac zabaw faktycznie można postawić w kilka godzin.
#2017-02-06 09:28:27 

lubiąca_wino

Użytkownik

Złożyć trzeba dobrze, żeby później nie było żadnych problemów w trakcie użytkowania. To jest raczej konstrukcja, która przyjmuje nieduże ciężary, ale jak się ojcu albo dziadkowi zechce wejść na zabawakę podczas nieobecności dzieci?
#2017-02-06 10:51:11 

pastuch_elektryczny

Użytkownik

Kilka godzin i po sprawie, nawet jakby trzeba było od podstaw to wszystko montować, to więcej niż kilka godzin to nie zajmie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015