Czy poduszka puchowa pomoże na problemy z kręgosłupem?

#2017-03-02 00:25:26 

matka_przełożona

Użytkownik

Od jakiegoś czasu zmagam się z porblemami kręgosłupa, szczególnie w odcinku szyjnym i piersioym. Mam ogromne problemy ze spaniem, bo tak naprawdę nie potrafię sobie znaleźć odpowiedniej pozycji na mojej poduszce. Mam wrażenie, że jest ona zbyt twarda jak dla mie. Słyszałam, że podobno poduszki wykonane z puchu bardzo dobrze wpływają na efekty spania, czy to prawda?
#2017-03-02 01:33:39 

małżowinka

Użytkownik

Prawdą jest fakt, że źle dobrana poduszka może powodować takie dolegliwości lub je nasilać. Ludzie jak do tej pory zwykle zwracali uwagę na wygodę spania na materacu, a to ttylko tak naprawdę połowa zadania. Również pozostałe elementy trzeba dobrze dobrać. Puchowe wersje kołder i poduszek jak dla mnie to strzał w dziesiątkę.
#2017-03-02 04:02:06 

Uninvited

Użytkownik

Możecie mi wierzyć albo nie, ale przez wiele lat zmagałem się z problemami z kręgosłupem. Tak na marginesie z tego co widzę to mnóstwo osób takie problemy ma i próbuje znaleźć jakieś na nie rozwiązanie. Dopiero jak zacząłem spać na poduszkach wypełnionych puchem, dopiero mój problem z bólem się ustabilizował...
#2017-03-02 06:52:52 

matka_przełożona

Użytkownik

A jak długo spałeś na takiej poduszcze, zanim odczułeś jakąś poprawę? Bo jak to ma trwać kilka miesięcy to chyba bardziej drastyczne metody będzie trzeba zasotosować...
#2017-03-02 09:13:04 

Uninvited

Użytkownik

Akurat w tym przypadku nie ma reguły, bo to jednak organizm reguluje rytm zachodzących zmian. Ale jeśli chcesz maksymalnie przyspieszyć czas poprawy to proponuje poduszki z tego sklepu https://proecodreams.pl/20-poduszki-puchowe, które można zestawić w różne konfiguracje. Jest więc poduszka puchowa niska, wysoka, mała, duża, możliwości jest mnóstwo, trzeba tylko odpowiednio dopasować swój wybór...
#2017-03-02 09:47:34 

jednanatysiąc

Użytkownik

To bardzo wazne, żeby już na początkuy dobrać sobie odpowiedni rodzaj poduszki. Myślę jednak, że akurat dla ciebie może być coś bardziej miekkiego. Ja zawsze uważałam, że jeśli człowiek ma porblem z kręgosłupem czy ogólnie z plecami to powinien mieć jak najmniejsze poduszki, które się nie odkształcają. Na szczęście puchowe są takie właśnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015