Znacie jakiegoś dobrego polskiego producenta pościeli z puchu gęsiego?

#2017-03-03 06:31:29 

małżowinka

Użytkownik

Czy znacie jakiegoś sprawdzonego i pewnego polskiego producenta pościeli z puchu gęsiego, który oferuje możliwość zamawiania przez internet? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc bo zainteresowała mnie tematyka zdrowego snu, wszyscy niemal jednym głosem polecają wymienić kołdry ze sztucznego puchu na naturalne. Jeśli macie jakieś doświadczenia z tymi sprawami to też proszę o dwa zdania :). Pozdrawiam i z góry dziękuję.
#2017-03-03 08:26:42 

mariuszmarczak

Użytkownik

Też słyszałem o dobrodziejstwach gęsiego puchu, ale nie mogę sie zdecydować. Fakt że w nocy strasznie się pocę, szczególnie jak mam bardziej stresujący okres ale chyba kupię specjalną kołdrę termoaktywną.
#2017-03-03 08:38:45 

orzechowa_deska_klozetowa

Użytkownik

Na podstawie swoich doświadczeń doradzam zmianę kołdry na puchową. Nie szukaj syntetyków reklamujących się jako materiały termoaktywne bo one nijak się mają do prawdziwego gęsiego puchu. Jako jedyny sprawdza się każdą porą roku gwarantując wygodny i komfortowy sen. Bardzo dobrą jakość i niskie ceny ma nasz polski producent pościeli, jak komuś wygodnie to można u niego zamawiac przez internet - https://poscielrodzinie.pl/pl/i/O-firmie/22. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-03-03 11:16:33 

małżowinka

Użytkownik

Dziękuję za konkretną odpowiedź, właśnie takich informacji potrzebowałam :). Kołdry niedrogie, widzę że ludzie pozytywnie o nich piszą w necie więc trzeba zamówić :D. Już się nie mogę doczekać, pozdro!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015