Gdzie warto kupić bednarki ocynkowane?

#2017-03-08 05:56:48 

KnurOpasly

Użytkownik

Dzien dobry. Potrzebuje kupić dużą ilość bednarek ocynkowanych, które będą mi potrzebne do budowy instalacji odgromowych oraz uziemiających. Czy orientujecie się, gdzie dostanę trwałe i solidnie wykonane bednarki w dobrej cenie?
#2017-03-08 06:18:16 

mariuszmarczak

Użytkownik

Ja znalazłem wartą polecenia ofertę bednarek ocynkowanych w różnych rozmiarach na stronie internetowej http://sklep.metalzbyt.com.pl/262-bednarka. Kupione tam bednarki wykorzystałem do zwodów, przewodów odprowadzających oraz uziomów. Uważam, ze są to dobrej jakości produkty, a ich cena nie jest wysoka.
#2017-03-08 08:07:36 

blitzkrieg

Użytkownik

Ja również zamawiam bednarki ocynkowane w sklepie internetowym Metalzbyt. Jest tam szeroki wybór bednarek wykonanych z wysokiej jakości stali. W tym sklepie kupuję także inne produkty, które wykorzystuje w swoim zakładzie, a są to m.in. materiały ścierne, wyroby złączne oraz różnego rodzaju narzędzia warsztatowe.
#2017-03-08 08:41:29 

KnurOpasly

Użytkownik

No więc ja chyba też złożę tam większe zamówienie. Oprócz bednarek ocynkowanych chciałbym zamówić jeszcze większą ilość różnych śrub oraz gwoździ. Przyda mi się również nowy zestaw narzedzi warsztatowych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015