Interesuje mnie nieinwazyjne usuwanie brodawek w Gdańsku

#2017-03-14 03:12:13 

matka_przełożona

Użytkownik

Cześć. Od kilku lat mam na twarzy nieestetyczną brodawkę, której chciałabym się pozbyć. Lekarz w przychodni zaproponował mi jej bezpłatne wycięcie, ale obawiam się, że po takim zabiegu zostanie mi na twarzy widoczna blizna. Czy orientujecie się, gdzie jest wykonywane nieinwazyjne usuwanie brodawek i innych zmian skórnych w Gdańsku?
#2017-03-14 04:01:51 

tyciatycia

Użytkownik

Bezpieczne i nieinwazyjne usuwanie brodawek w Gdańsku oferuje sprawdzona klinika medycyny estetycznej, która swoją ofertę usuwania nieestetycznych zmian skórnych przedstawia pod linkiem http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/usuwanie-zmian-skornych/. Brodawki, włókniaki, znamiona rubinowe czy też guzki usuwa się tam za pomoca trzech różnych metod. Są to: odparowanie laserem, elektrokoagulacja oraz laser naczyniowy. Lekarz na pierwszej wizycie dobiera optymalną dla danego pacjenta metodę likwidacji danej zmiany skórnej.
#2017-03-14 06:15:36 

matka_przełożona

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź. A czy wiesz może, czy po tego typu zabiegach zostaje jakiś ślad w miejscu usuniętej zmiany skórnej?
#2017-03-14 06:38:36 

tyciatycia

Użytkownik

Ryzyko, że powstanie blizna po usunięciu brodawki, włókniaka czy innej zmiany skórnej jedną z tych metod, jest bardzo małe. Co wazne, usuwanie zmian skórnych wymienionymi wczesniej przeze mnie metodami bezinwazyjnymi jest bezkrwawe, szybkie i bezbolesne.
#2017-03-14 06:48:38 

matka_przełożona

Użytkownik

Fajnie byłoby pozbyć się raz na zawsze szpecącej mnie brodawki, no a jeśli nie pozostanie po takim zabiegu żaden ślad, to już w ogóle będzie super. A orientujesz się, jakie jeszcze zabiegi oferuje ta klinika medycyny estetycznej z Gdańska?
#2017-03-14 08:28:57 

tyciatycia

Użytkownik

W ofercie Gdańskiej Kliniki Urody znajduje się wiele nowoczesnych zabiegów nieinwazyjnych z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii na twarz i ciało. Sa to m.in.: fotoodmładzanie, bezoperacyjny lifting powiek, mezoterapia igłowa, laserowe usuwanie przebarwień, blizn i rozstępów, a także laserowe zamykanie naczynek. W ofercie kliniki znajduja się ponadto innowacyjne zabiegi kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn, a także masaż modelujący sylwetkę.
#2017-03-14 10:55:37 

matka_przełożona

Użytkownik

Widze, że oferta tej placówki jest naprawdę szeroka. Niewykluczone, że po pozbyciu się mojej brodawki wróce jeszcze do tej kliniki na jakieś inne, nieco przyjemniejsze zabiegi, np. masaże wyszczuplające.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015