Jak znaleźć nowe mieszkania w Szczecinie w dobrych cenach?

#2017-03-24 03:55:52 

matka_przełożona

Użytkownik

Macie jakiś patent na znalezienie nowego niedrogiego mieszkania w Szczecinie? Nie wiem czy tu jest tak samo jak we Wrocławiu, bo osoba z mojej rodziny przez pośrednika znalazła mieszkanko od dewelopera w niższej cenie niż ten deweloper oferował na swojej stronie. Proszę o odpowiedź kogoś kto orientuje się w temacie.
#2017-03-24 05:30:30 

mariuszmarczak

Użytkownik

Nic prostszego. Wkleję link do pośrednika który ma najtańsze mieszkania w mieście - http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin.html, pozostaje tylko sobie coś znaleźć i umówić się na oględziny. Mi się osobiście podoba że sprzedają ładne, chodliwe i nowe mieszkania Szczecin nie jest małym miastem, ceny nieruchomości ida w górę, wiec warto przyłozyć się i poszukać sobie czegoś dobrego i niedrogiego.
#2017-03-24 08:14:50 

matka_przełożona

Użytkownik

To oczywiste, każdy grosz się dla mnie liczy bo im tańsze mieszkanie kupie tym szybciej je wykończę. Widzę że pozycji na stronie mają dużo, a ceny na pierwszy rzut oka faktycznie niskie. Dzięki bardzo.
#2017-03-24 08:41:56 

mariuszmarczak

Użytkownik

Drobiazg, cieszę się że pomogłem.
#2017-03-24 11:14:37 

pastuch_elektryczny

Użytkownik

W Szczecinie nie jest jeszcze tak drogo. Pojechalibyście do Warszawy... tam dopiero jest szaleństwo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015