Potrzebna butelka dla dziecka zapobiegająca kolce

#2017-05-03 23:44:10 

orzechowa_deska_klozetowa

Użytkownik

Moje dziecko cierpi na kolkę i powiem wam szczerze że sama już nie daję rady. Ci którzy mieli do czynienia z tym problemem wiedzą o co chodzi. Pojawiła się jednak nadzieja bo kolezanka powiedziała mi że jej dziecku pomogła specjalna butelka z odpowietrznikiem czy jakoś tak. Ktoś to testował i mógłby ewentualnie powiedzieć gdzie coś takiego znajdę? Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek informację.
#2017-05-04 01:08:42 

blitzkrieg

Użytkownik

Kolka bierze się miedzy innymi z tego że dziecko nie umie jeszcze do końca jeść i duża ilość powietrza dostaje się do żołądka, potem organizm stara się tego pozbyć i pojawia się ból. Dlatego butelki z systemem odpowietrzającym są skuteczne - sprawiają że dziecko dostaje pokarm bez powietrza. Kupisz coś takiego np na https://wyprawkowy.pl/butelki-i-smoczki-256. Polecam bo obie moje córki miały kolkę na którą nic nie pomogło, dopiero te butelki załatwiły sprawę na dobre.
#2017-05-04 01:39:58 

jednanatysiąc

Użytkownik

Kolka to przykra dolegliwość która męczy tak dziecko jak i rodziców także współczuję. Co do tych butelek to potwierdzam słowa kolegi. Działają i dziecko rzeczywiście nie pobiera powietrza zmieszanego z pokarmem. Jak będziesz decydować się na zakup to na wyprawkowy.pl mają oryginalne i sprawdzone butelki w dobrych cenach. Moja znajoma kupiła w jakimś markecie i nie działała w ogóle.
#2017-05-04 03:34:58 

opalonatwarz

Użytkownik

Sory, a akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji dla niemowląt tam mają? Bo kupiłabym tą butelkę gdybym mogła przy okazji dobrać trochę innych rzeczy. jedna przesyłka mniej zamieszania, sami rozumiecie.
#2017-05-04 05:06:53 

jednanatysiąc

Użytkownik

Pewnie że można to dostać. Szukaj tu: https://wyprawkowy.pl/pielegnacja-38. Też wolę zamawiać wszystko w jednym sklepie bo jest prościej z wysyłką i taniej. Szczerze to wszystko brałam u nich, nie znalazłam drugiego takiego sklepu z wysoką jakością produktów w rozsądnych cenach. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego życzę!
#2017-05-04 05:47:14 

opalonatwarz

Użytkownik

Właśnie o to mi chodziło, serdeczne dzięki za link. Miło że odpisałaś bo od dawna szukałam takiego sklepu i nie mogłam znaleźć niczego ciekawego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015