Naleśnikarnia Warszawa Wola na sobotnie śniadanie – polećcie

#2017-05-18 00:56:15 

opalonatwarz

Użytkownik

Od jakiegoś czasu postanowiłam zadbać o siebie i postanowiłam – koniec z gotowaniem w weekendy. Moje dzieciaki kochają naleśniki więc szukam miejsca, które nadaje się na fajne rodzinne śniadanie, z dobrymi naleśnikami. Mieszkamy na Woli więc fajnie by było, gdyby nie trzeba było długo jechać na takie śniadanie, ale żeby było w okolicy :)
#2017-05-18 03:54:29 

grzechotka_dla_kotka

Użytkownik

ja tez zabieram swoje dzieciaki w weekendy na jedzenie poza domem – bo mzoe być tak samo zdrowie jak te zrobione przeze mnie, a ja przynajmniej mam trochę oddechu! Ostatnio jak mamy ochote na naleśniki to zamawiamy je z naleśnikarni na warszawskiej Woli https://www.nalesnikarnia1.pl/informacje/nalesniki-warszawa-wola . Moja corcia kocha ich naleśniki z makiem i wiśniami, a syn w kolko bierze z jabłkiem i cynamonem, chociaż normalnie jabłka nie da się w niego wdusić ;) hehe
#2017-05-18 06:27:22 

KnurOpasly

Użytkownik

Musze chyba zaproponować to mojej żonie – po co stać przy garach i się wkurzać, jak za niezbyt wygórowaną cenę można mieć fajne rodzinne śniadanko w fajnym miejscu!
#2017-05-18 07:19:46 

opalonatwarz

Użytkownik

Wielkie dzięki! Wybierzemy się tam w najbliższą sobotę, wygląda fajnie i jest blisko!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015