Gdzie kupię nowoczesne elektroniczne liczniki energii elektrycznej?

#2017-05-25 01:59:27 

opalonatwarz

Użytkownik

Możecie mi podrzucić namiary na jakiś sklep, w którym mogę kupić nowoczesne i dokładne liczniki energii elektrycznej? Zależy mi na dobrych jakościowo licznikach, które będą dobrze mierzyć energię. Plus ważne jest żeby były to liczniki elektroniczne oczywiście, inne mnie kompletnie nie interesują, więc polecajcie tylko takie. Bardzo proszę o pomoc, z góry dzięki.
#2017-05-25 04:34:30 

grzechotka_dla_kotka

Użytkownik

A to są jakieś inne w ogóle te liczniki niż elektroniczne? Inne to już chyba nie funkcjonują, nie?
#2017-05-25 06:35:46 

opalonatwarz

Użytkownik

Szczerze to pewności nie mam, ale wydaje mi się, że inne też funkcjonują nadal… Mnie w każdym razie one nie interesują, bo jak już podkreślałam wcześniej zależy mi typowo na licznikach elektronicznych. Tak więc tylko takie polecenia i namiary na sklepy mnie interesują.
#2017-05-25 07:33:36 

KnurOpasly

Użytkownik

To w takim razie zajrzyj sobie tutaj: http://orno-sklep.pl/liczniki-energii-c-49_80.html. U nich kupisz naprawdę dobre i dokładne liczniki energii elektrycznej elektroniczne właśnie. Sam mam i używam już jakiś czas i jak najbardziej polecam, bo to sprawdzona marka i sklep, w którym na pewno byle czego nie kupisz.
#2017-05-25 08:42:30 

opalonatwarz

Użytkownik

O, no to super. Dziękuję Ci bardzo za polecenie :)
#2017-05-25 11:06:00 

jednanatysiąc

Użytkownik

Potwierdzam, też osobiście sprawdziłam produkty firmy Orno i naprawdę mogę polecić. Z ich sklepu nigdy nie przyszło nic uszkodzone, wszystko oryginalnie zapakowane i sprawne. No i same produkty są super jakościowo, bo działają bez zarzutu. A trochę tego od nich sprawdziłam, bo mamy od nich właśnie elektroniczny licznik energii i wideodomofon i dwie kamery do monitoringu w firmie. Także warto, opłaca się :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015