Gdzie znajdę ciekawe atrakcje piłkarskie?

#2017-08-01 01:51:58 

jednanatysiąc

Użytkownik

Witajcie. Na planowany niedługo jubileusz mojej szkoły chciałabym przygotowac cos specjalnego. Sądzę, że moim uczniom spodobałyby się jakies ciekawe atrakcje piłkarskie. Macie rozeznanie, gdzie znajde takie atrakcje?
#2017-08-01 02:55:47 

małżowinka

Użytkownik

Bardzo interesujące atrakcje piłkarskie, które powinny przypaść do gustu nie tylko dzieciom i młodzieży oferuje dawidpajor.com. Są to pokazy freestyle football, czyli niebanalnych sztuczek piłkarskich połączonych z elementami tańca oraz akrobatyki. Pokazy te oprócz elementów widowiskowych zawierają animację, która ma na celu zaangażowanie widzów do zabawy.
#2017-08-01 05:09:57 

tyciatycia

Użytkownik

Ja również polecam atrakcje piłkarskie opisywane na stronie internetowej http://dawidpajor.com/oferta/. Oferuje je doświadczony reprezentant freestyle footballu, który ma świetny kontakt z publicznością. Po swoim pokazie może on przeprowadzić warsztaty, podczas których zainteresowani będą mieć okazję nauczenia się nieskomplikowanych trików z piłką.
#2017-08-01 05:42:37 

małżowinka

Użytkownik

Taki pokaz z warsztatami wydaje się dobrym pomysłem. Jeśli ten freestyler zgodzi się u nas wystapić, sądzę, że dzieciaki będą zadowolone.
#2017-08-01 07:33:18 

jednanatysiąc

Użytkownik

U nas w miejscowości nie tak dawno występował i zrobił prawdziwą furorę. Wielu młodych chłopców otoczyło go podczas warsztatów i każdy chciał nauczyć się pokazywanych przez niego w miarę nietrudnych trików. Wśród grona osób najbardziej zainteresowanych freestyle footballem dziewczyny również się znajdowały.
#2017-08-01 08:37:03 

małżowinka

Użytkownik

Ja już kilkakrotnie oglądałam występy tego freestylera i za każdym razem nie mogłam wyjść z podziwu, jak zawsze udaje mu się złapać piłke w róznych dziwnych pozycjach. Polecam każdemu obejrzenie takiego widowiska.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015