Udrażnianie kanalizacji w Skawinie - potrzebna pomoc!

#2017-08-02 04:09:59 

matka_przełożona

Użytkownik

Jak w temacie zaznaczyłam, potrzebuję speca od udrażniania kanalizacji i to jak najszybciej, bo sprawa robi się coraz poważniejsza. Zatkało nam przydomową kanalizację i powoli zaczyna się wszystko cofać, więc będę wdzięczna za szybką reakcję.
#2017-08-02 04:49:36 

Uninvited

Użytkownik

To widzę już poważna sprawa, a nie macie jakiegoś pogotowia kanalizacyjnego, które usuwa awarie w całym mieście? U nas funkcjonuje coś takiego i sprawdza się naprawdę świetnie, bo sam raz miałem podobny problem.
#2017-08-02 06:46:14 

matka_przełożona

Użytkownik

Nic mi nie wiadomo o takim pogotowiu, ale też nigdy nie interesowałam się takimi sprawami. Dopóki nie przytrafi się jakaś awaria to człowiek nie zwraca uwagi na tego typu sprawy.
#2017-08-02 07:46:32 

jednanatysiąc

Użytkownik

Jest coś takiego w Skawinie! Rolę pogotowia kanalizacyjnego pełni Wuko-Tech. Spotkała mnie raz podobna sprawa - ze studzienki kanalizacyjnej zaczęły wypływać nieczystości. Wezwałam ich i usterkę usunęli w dwie/trzy godzinki.
#2017-08-02 10:25:08 

lewe_płuco

Użytkownik

Jeżeli chodzi o udrażnianie kanalizacji w Skawinie to koniecznie musisz zapoznać się ze stroną internetową http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/udraznianie-kanalizacji/. Zapoznasz się tam ze szczegółami oferty i będziesz mogła sama ocenić, czy poradzą sobie z Twoim problemem. Generalnie nie słyszałem żeby sobie z jakąś sprawą nie poradzili, więc śmiało możesz dzwonić.
#2017-08-02 10:38:06 

matka_przełożona

Użytkownik

Jesteście świetni! Nie spodziewałam się aż tak szybkiej reakcji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015