Szukam osoby, która miała zabieg adenotomii w Bydgoszczy.

#2017-08-27 21:04:59 

matka_przełożona

Użytkownik

Cześć wszystkim, do niedawna nie wiedziałam nawet, czym jest adenotomia, a raczej zabieg tego rodzaju. Poznałam jednak chłopaka, który przygotowuje się do tego zabiegu. Chcę mu pomóc zarówno przed operacją (pozostał wybór konkretnej kliniki) oraz po, gdy będzie dochodził do siebie. Mieszkamy wBydgoszczy. Czy pomożecie mi?
#2017-08-27 23:35:12 

lubiąca_wino

Użytkownik

Miałam coś podobnego. U mnie to była kumulacja: cały czas musiałam chodzić do laryngologa bo miałam problemy z uszami i zatokami. Nie czułam się najlepiej. Później dowiedziałam się, że zabieg adenotomii, czyli usunięcia nadmiaru migdałka gardłowego – może być pomocny w takiej sytuacji. Rekonwalescencja nie należała do najprzyjemniejszych, ale z perspektywy czasu wiem, że gdybym ponownie miała wybór, zdecydowałabym się na operację jeszcze raz.
#2017-08-28 02:03:19 

matka_przełożona

Użytkownik

Jakiego specjalistę wybrałaś? Czy także jesteś z Bydgoszczy?
#2017-08-28 02:23:02 

jednanatysiąc

Użytkownik

Ciekawy wątek, bo także szukam pomocy w tej kwestii.
#2017-08-28 04:53:16 

lubiąca_wino

Użytkownik

Tak, mieszkam w Bydgoszczy i wybrałam klinikę oferującą operacje gardła. O klinice i o operacjach możesz poczytać na stronie: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/operacje-gardla.html. Lekarz zawsze podkreślał, że świadomość pacjenta o zabiegu jest bardzo ważna, dlatego strona internetowa jest tak rozbudowana, abyś mogła mieć jakieś informacje o czekającym Cię wydarzeniu. Czasami jedynym rozwiązaniem jest adenotomia Bydgoszcz ułatwił (a może nawet uratował) życie wielu osobom dzięki takim zabiegom.
#2017-08-28 06:55:22 

matka_przełożona

Użytkownik

W jaki sposób mogę pomóc ukochanemu po zabiegu?
#2017-08-28 08:32:03 

lubiąca_wino

Użytkownik

Przede wszystkim bądź cierpliwa, bo zmęczona, obolała osoba może być nieprzyjemna. Nalegaj, aby się oszczędzał, zwłaszcza jeśli na co dzień trenuje. W czym możesz pomóc? Możesz zadbać o jego dietę, ale lekarz wykonujący zabieg wszystko Wam powie. Co jeść po zabiegu, a czego unikać przez jakiś czas. Należy postawić na lekkostrawne posiłki. To bardzo ważna kwestia, na pewno Twój chłopak kiedyś Ci za to podziękuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015