Wiecie gdzie znajdę eleganckie swetry damskie w sklepie internetowym?

#2017-09-13 22:08:33 

jednanatysiąc

Użytkownik

Pytanko jak w temacie. Od jakiegoś czasu miłuję się w kupowaniu rzeczy przez internet i teraz przyszła pora na jakiś sweterek. Szukam czegoś eleganckiego co będzie pasować na wyjście. Macie może jakieś sklepy gdzie często kupujecie?
#2017-09-13 23:31:39 

lubiąca_wino

Użytkownik

Mi najczęściej zdarza się kupować na allegro bo jest tam tyle rzeczy że nie da się tego wszystkiego przejrzeć. Trzeba tylko czytać komentarze bo są różnicy sprzedawcy ale dużo cenionych sklepów wystawia tam swoje rzeczy ;)
#2017-09-14 01:30:10 

pastuch_elektryczny

Użytkownik

Moja żona się wycwaniła i teraz to co może dostać w galerii to zamawia z tych samych sklepów tylko przez internet. Ceny są co prawda takie same ale nie musi się przeciskać przez tych wszystkich ludzi a to chyba najbardziej jej przeszkadza :P
#2017-09-14 01:48:17 

tyciatycia

Użytkownik

Wysłałam ci adres sklepu gdzie do tej pory zamówiłam najwięcej rzeczy. Jest to coś na zasadzie outlet, masz tam różne dobre marki tylko najczęściej są to pojedyncze rzeczy z końcówek serii. Jak masz trochę czasu żeby poszukać to można kupić naprawdę tanio markowe ciuchy.
#2017-09-14 04:11:42 

jednanatysiąc

Użytkownik

Wolała bym chyba jednak normalny sklep gdzie są kategorie bo aż tyle czasu nie mam żeby na bieżąco śledzić co dodają na stronie. Tak samo z portalami aukcyjnymi, jest tam wszystko ale niestety z przewagą mało ciekawych ciuchów.
#2017-09-14 05:25:58 

opalonatwarz

Użytkownik

W takim radzie musisz sprawdzić stronę https://prettyclever.pl/228-swetry. Znajdziesz tam eleganckie swetry damskie oraz wiele więcej. Wszystko według najnowszych trendów, jakość od najlepszych producentów i bardzo fajne ceny. Kupuję tam od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolona ;)
#2017-09-14 08:11:05 

jednanatysiąc

Użytkownik

W takim razie zaraz zobaczę ofertę i może faktycznie uda mi się coś wybrać. Zauważyłam do tej pory że zawsze jest tak że albo trafię na sklep w którym wszystkie ciuchy są w moim stylu i mogła bym mieć to wszystko albo na taki gdzie kompletnie styl mi nie odpowiada i z uporem musiała bym szukać chociaż jednej ciekawej rzeczy. Mimo wszystko dzięki za pomoc bo może akurat to będzie to czego szukam :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015