Potrzebna mi jest orteza stawu kolanowego – znacie sklep, który ma dobre ceny?

#2017-09-21 01:52:58 

małżowinka

Użytkownik

Cześć wszystkim, potrzebuję ortezy na kolano, ponieważ trochę się poobijałam i boli mnie kolano przy chodzeniu. Mam ograniczony budżet, toteż szukam sklepu, który ma w miarę rozsądne ceny. Polecicie mi coś takiego? Z góry dziękuję.
#2017-09-21 03:12:13 

jednanatysiąc

Użytkownik

Orteza na kolano to dobry pomysł, ale pamiętaj, aby się teraz oszczędzać, bo w ten sposób znacznie skrócisz czas leczenia.
#2017-09-21 04:06:19 

małżowinka

Użytkownik

Tak wiem, radzę sobie i dużo leżę, dziękuję Ci za radę. Stosuję też maść i przez większość czasu trzymam nogę w wyproście, bo czytałam że tak właśnie trzeba.
#2017-09-21 04:27:20 

jednanatysiąc

Użytkownik

Ja po operacji też dużo leżałam, zawsze z ortezą, nawet w niej spałam i jest to zalecane. Orteza stawu kolanowego dostępna jest pod linkiem: https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-na-kolano-stabilizatory-opaski-c-5_2.html. Ortezy to ogromna część asortymentu, więc znajdziesz przeróżne produkty. Ortezy małe, duże, podtrzymujące, stabilizujące. Zróżnicowanie zauważysz też w przypadku ceny, więc będzie to dla Ciebie chyba bardzo dobra wiadomość.
#2017-09-21 06:22:55 

grzechotka_dla_kotka

Użytkownik

Jeśli na przykład zwichnęłaś rzepkę, to ja polecałabym Ci taką ortezę na całe kolano, moim zdaniem chroni najlepiej i może Ci się jeszcze kiedyś przydać, choć oby nie. Wszystkiego dobrego Ci życzę!
#2017-09-21 07:15:16 

opalonatwarz

Użytkownik

Hej. Ortomedyczny.pl , czyli sklep, o którym wspomniała wyżej koleżanka, to wypróbowany przeze mnie sklep internetowy medyczny, więc śmiało możesz robić tutaj zakupy. Fenomen sklepów online jest przeze mnie bardzo zrozumiały, bo kontuzjowane osoby rzadko mają możliwość wyjść do sklepu, a tutaj wystarczy parę kliknięć, by orteza znalazła się w koszyku. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015