Poszukuję fotografa, który robi fotografie biznesowe w Tychach.

#2017-12-04 02:05:05 

blitzkrieg

Użytkownik

Jak już zdążyłem wspomnieć od jakiegoś tygodnia szukam fotografa, który zrobiłby mi fotografię biznesową, a jako, że to nowy trend, to niestety w niewiele poszukiwać studia fotograficznego, które ma tego typu zdjęcia w swojej ofercie, chciałbym też żeby nie był to fotograf, który tego typu fotografie wykonywałby dla mnie jako pierwszego.Skończyłem studia i teraz mogę już siebie nazwać prawnikiem chcemy razem z kolegą otworzyć własną kancelarię i do tego właśnie celu potrzeba by nam była tego typu fotografia. Zapomniałem dodać ze poszukuje fotografa w Tychach.
#2017-12-04 02:28:32 

madzia28

Użytkownik

Hejo, niestety coś na ten temat wiem, gdyż kiedy ja jakiś czas temu nie pamiętam dokładnie może miesiąc temu szukałam właśnie fotografa w Tychach, który wykonuje właśnie fotografie biznesowe, to znalazłam chyba ze trzech, którzy już to kiedyś robili i mieli wogule jakiekolwiek pojęcie inni tłumaczą się tym, że nie mają jeszcze na temat tego typu fotografi pojęcia, ponieważ jest to nowy trend i jak na razie niewiele osobsie tym tematem interesuje, a wybrałam tego fotografa, który miał w tym największe doświadczenie i był bardzo sensowny i rzeczowy już podczas naszej rozmowy telefonicznej: http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-biznesowa-tychy/ moja fotografia jest naprawdę dobrze wykonana i dostalam prace, ktorachcialam.
#2017-12-04 02:42:19 

blitzkrieg

Użytkownik

dziękuję, skorzystamy i mam nadzieję, że nasza kancelaria dużo zyska dzięki właśnie tej fotografii no i naszej wiedzy rzecz jasna.
#2017-12-04 04:04:46 

madzia28

Użytkownik

Proszę bardzo, życzę za tem wam powodzenia.
#2017-12-04 06:28:16 

jednanatysiąc

Użytkownik

mam jedno pytanko czy ten fotograf wykonuje także czy zajmuje się wykonywaniem fotografii wizerunkowych?
#2017-12-04 07:18:09 

madzia28

Użytkownik

Fotografia biznesowa, to inaczej mówiąc fotografia wizerunkowa.
#2017-12-04 07:46:15 

jednanatysiąc

Użytkownik

dzięki
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015