Brakuje mi jakiś ozdób na ścianach.

#2018-07-10 21:43:51 

matka_przełożona

Użytkownik

Siemka! Przeniosłam się do nowego gniazdka. Już większość udekorowałam, ale jakoś brakuje mi jakiś ozdób na ścianach. Są puste. Rozważam czy ładne lustro dekoracyjne to będzie dobre rozwiązanie na ozdobę. Na dodatek rozważam jeszcze nad zamówieniem jakiś obrazów. Powiedzcie czym można przyozdobić ściany w chacie?
#2018-07-11 00:16:02 

miód_z_ucha

Użytkownik

Trudno stwierdzić co można powiesić na ścianę jako dekorację. Nie znam się na tym, bo takimi rzeczami interesuje się moja dziewczyna. Ale jak dobrze pamiętam, kiedy moja bratowa szukała jakiś ozdób do mieszkania to coś tam w Internecie znalazła i kłopot miała za sobą. Dlatego nie rozumiem tej dyskusji. Sądzę, że można podyskutować o wiele ciekawszych rzeczach. Naprawdę nie rozumiem Was. Uciekam stąd. Żegnam!
#2018-07-11 03:14:10 

jednanatysiąc

Użytkownik

Myślę, że jest mnóstwo super pomysłów na ozdobienie ścian w chatach. Sama w ostatnim czasie się tym trudniłam i muszę stwierdzić, że w tym momencie mój dom wygląda cudownie. A to wszystko dzięki mojej koleżance, która zaproponowała mi pewną witrynę internetową http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Obrazy-przestrzenne/4 która należała do sklepu Evolution Home. To tam w niskiej cenie znalazłam różnorodne ozdoby na ściany. Tak mi trafiło do gustu, że zamówiłam sobie obrazek do sypialni oraz oryginalne lustro do przedpokoju. W ciągu czterech dni wszystko pojawiło się u mnie. Przyznam się, że byłam pod sporym wrażeniem tego. Ci, którzy potrzebują jakiś sposobów na ozdobę ściany powinni skorzystać z propozycji tego sklepu online. Polecam z czystym sumieniem!
#2018-07-11 05:29:03 

Uninvited

Użytkownik

Dobór elementów dekoracyjnych do domu to ciężki temat. Tydzień temu żona kupiła oryginalne lustra srebrne. Bez wątpienia są ładne, jednak po raz któryś nie konsultowała zakupów ze mną! Sam bym z przyjemnością także coś wybrał do pokoju dziennego czy też łazienki! Jednak dotychczas nie miałem ku temu możliwości...
#2018-07-11 06:28:32 

pastuch_elektryczny

Użytkownik

Mnóstwo osób decyduje się na różnorakie ozdoby na ściany do swoich chałup. Jedni kupują obrazy, inni na przykład jakieś rzeźby. Mnie ta sprawa nie interesuje, gdyż dekoracją naszego domu zajmuje się moja żona. Nawet kilka dni temu oferowali jej duże lustra nowoczesne. Czemu by nie, może później. Teraz nie chcemy. Mamy wielkie lustro w korytarzu. Tak więc radźcie sobie sami. Pozdrawiam!
#2018-07-11 08:50:07 

grzechotka_dla_kotka

Użytkownik

Kocham zwiedzać dawne dworki! Cudowne meble czy też elementy dekoracyjne w ich salach pozwalają mi chociaż w marzeniach przenieść się do minionych czasów. Ja sama mam mieszkanie w bloku, jednak dokładam wszelkich starań, aby posiadane pokoje, chociaż za pomocą dodatków, przywoływały te dawne klimaty. Całe szczęście aktualnie w sprzedaży jest możliwość odnaleźć sporo ciekawych propozycji!
#2018-07-11 11:48:31 

mariuszmarczak

Użytkownik

Często wpadam na forum sieciowe i jestem zawsze usatysfakcjonowany z podejmowanych tutaj tematów. Powiem szczerze, że coraz bardziej myślę o przyozdobieniu swoich ścian w mieszkaniu. Nawet w piątek znalazłem fajną stronę WWW, na której proponują rozmaite ozdoby. Chyba kupię, ale jeszcze się nad tym zastanowię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015