Kupno nowego Renault w Wielkopolsce – jakie finansowanie polecacie?

#2019-09-11 07:36:39 

blitzkrieg

Użytkownik

Cześć! Rozglądam się za samochodami do mojej firmy. Potrzebuję trzech, które będą użytkowane przez pracowników terenowych i ogólnie póki co kieruję swój wzrok w stronę czegoś francuskiego ;) Zastanawiam się jednak nad finansowaniem. Gotówka nie wchodzi w grę. Zostaje więc leasing albo kredyt w banku. Co według Was jest lepsze? Nigdy nie leasingowałem auta i dlatego nie wiem, z czym się to wiąże.
#2019-09-11 08:07:39 

lubiąca_wino

Użytkownik

Większość przedsiębiorców wybiera dzisiaj leasing. Generalnie, jeśli nie chcesz eksploatować samochodów latami, to jest to najlepsze rozwiązanie, szczególnie przy opcji operacyjnej. Nie musisz spłacić wartości całego auta. Umowę podpisujesz na kilka lat, płacisz niskie raty, a na koniec oddajesz wóz i tyle, możesz brać kolejny.
#2019-09-11 10:00:53 

blitzkrieg

Użytkownik

I co, raty są niższe, niż przy kredycie?
#2019-09-11 12:27:46 

lubiąca_wino

Użytkownik

Tak, zdecydowanie niższe. Do tego łatwiej uzyskać takie finansowanie w przypadku zakupu auta, nie trzeba składać nie wiadomo ilu papierów. Zajrzyj sobie na stronę dealerzyaut.pl. Masz tam listę salonów, do których warto się wybrać. Tam na pewno dostaniesz elastyczne warunki finansowania, a jak trochę ponegocjujesz to i sporo dodatkowych rabatów. Warto według mnie.
#2019-09-11 13:46:35 

miód_z_ucha

Użytkownik

Ja kiedy kupowałem auto Renault w Wielkopolsce to po prostu wszedłem sobie na stronę https://dealerzyaut.pl/salon-renault/poznan i wysłałem zapytanie ofertowane do dealera. Już na wstępnie dostałem świetne warunki, potem troszkę negocjowania i uważam, że kupiłem tanio dobrze wyposażony wóz. Do tego jeszcze rabat na ubezpieczenie i pełny pakiet serwisowy. Dla firmy to idealne rozwiązanie, nie przejmujesz się eksploatacją wozu.
#2019-09-11 15:01:51 

blitzkrieg

Użytkownik

OK, to jeszcze pytanie, czy leasing traktowany jest jako obciążenie finansowe? W sensie czy leasingując samochód mam gorszą zdolność kredytową?
#2019-09-11 17:56:45 

lubiąca_wino

Użytkownik

Właśnie nie, to kolejna zaleta. Możesz brać samochód w leasing, a później jeszcze kredyt na jakieś inwestycje, nie ma z tym problemu.
#2019-09-11 18:39:32 

blitzkrieg

Użytkownik

A powiedzcie mi jeszcze, są jakieś dobre salony mercedesa w tym regionie? W sumie nad tymi autami też się zastanawiam.
#2019-09-11 20:24:00 

rybak_bez_sieci

Użytkownik

Najlepiej jak sobie zajrzyj po prostu tutaj https://dealerzyaut.pl/salon-mercedes/poznan, możesz łatwo sprawdzić najlepsze salony mercedesa w Poznaniu i od razu na przykład wysłać maila z zapytaniem. Też polecam leasing. Na kredyt kupowałem raz i nigdy więcej. Pomija masakrę przy składaniu wniosku, ale koszty są potężne. U dealera dostałem fajne warunki leasingu i dużo spokojniej prowadzi się biznes.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015